O nas

Niebiańskie Wypieki “Kamyk” to rodzinna cukiernia/ piekarnia z tradycją. Miłość do wypieków mamy we krwi od pokoleń. Od 2020 roku zajmujemy się rzemieślniczą produkcją wyrobów cukierniczych oraz pieczywa, bazując wyłącznie na własnych i sprawdzonych recepturach przekazywanych w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie, które nieustannie doskonalimy bazując na sprawdzonych produktach od lokalnych dostawców.

Historia

Zawsze marzyliśmy o własnej produkcji. Naszą wiedzę i umiejętności doskonaliliśmy pracując w branży gastronomicznej od wielu lat, zdobywając cenne doświadczenie, aby w końcu założyć swoją cukiernię i z pasji do wypieków stworzyć własną markę. Nie było łatwo, czas pandemii zdecydowanie nie był najlepszym momentem na realizację marzeń, jednak zadowolenie klientów codziennie upewnia nas w tym, że podążanie drogą serca jest słusznym wyborem.

Pasja do wypieków była w naszym domu rodzinnym od zawsze. Babcia, która w piecu opalanym drewnem, piekła prawdziwy chleb na zakwasie, proziaki i najlepsze domowe ciasta zaszczepiła zamiłowanie do tradycyjnych, regionalnych wyrobów na dobre. Na początku piekliśmy ciasta, ciasteczka i torty na komunie, wesela, chrzciny oraz inne zamówienia sąsiedzkie. Jednak ilość zamówień szybko rosła i ciężko było im sprostać w warunkach domowych, więc nadszedł czas aby wspólnie spisać rodzinne receptury i zająć się tym profesjonalnie. Naszą misją jest chęć podzielenia się tym co potrafimy najlepiej, aby choć kawałek naszej słodkiej pasji i miłości do wypieków mógł zagościć na waszych stołach.